Huczne zakończenie wakacji na Zamku w Chęcinach!

Od 28-30 sierpnia będziemy hucznie żegnać wakacje! Przyjadą licznie grupy rekonstrukcji historycznych!
 
Od piątku gwarantujemy moc atrakcji! Będą pokazy artyleryjskie, prezentacja broni zamkowej, konkursy i zabawy oraz tańce dawne. W godzinach popołudniowych zaś na Wzgórzu Zamkowym stanie historyczne obozowisko. Rozpoczniemy huczne zakończenie wakacji! W wydarzeniu będą uczestniczyć polskie i zagraniczne grupy rekonstrukcyjne! Przeniesiemy się w realia XVII wieku! Czeka na Was bogaty program rozrywkowy!

W sobotę odbędą się kuchenne rekonstrukcje oraz niecodzienne polowanie na czarownice. Najbardziej emocjonujące będą spektakularne epizody historyczne działające jak wehikuł czasu! Widowiskowe pokazy będą odgrywane na zamku z użyciem militariów. Nie zabraknie huku armat i wystrzałów z broni dawnej!

Odbędzie się inscenizacja jakiej jeszcze nie było! Rzesza rekonstruktorów odegra „Bohaterską obronę” oraz „Krwawy rewanż” w otoczeniu murów  warowni! Nie może Was tu zabraknąć! Ostatni epizod zostanie przedstawiony w niedzielę i będzie finałowym występem. Tu rozegra się  walka „Na honorowych warunkach…”!

Dodatkowo zwiedzającym czas umilą pokazy tańców dawnych, szermierki oraz wiele innych atrakcji! Zapraszamy!
 

UWAGA! Osobom wrażliwym na dźwięk zalecamy użycie stoperów do uszu.

 

❗️❗️ BILETY NA ZAMEK MOŻESZ KUPIĆ W Niemczówka - zabytkowa kamienica w Chęcinach ❗️❗️

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE IMPREZĄ Huczne zakończenie wakacji na Zamku w Chęcinach ZACHĘCAMY DO WYKUPIENIA BILETÓW W

Niemczówka - zabytkowa kamienica w Chęcinach

Ceny:
https://zamek.checiny.pl/pl/oferta/ceny-biletow

Image