FESTIWAL MAŁYCH PODRÓŻNIKÓW NATIONAL GEOGRAPHIC

Miasto Kielce wspólnie z NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA zapraszają na rodzinny event pn. „Festiwal Małych Podróżników” organizowany w ramach projektu „Kielce Raj dla dzieci”. Festiwal odbędzie się w dniu 7 października 2018 r. w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wezmą w nim udział znani i doświadczeni prelegenci, którzy gwarantują zainteresowanie, emocje i niezapomniane przeżycia w bezpośrednim spotkaniu z młodym odbiorcą. Obok prelekcji, uczestnicy Festiwalu będą mogli uczestniczyć m.in.w warsztatach plastyczno – artystycznych i Akademii GOPR Junior.
Swój udział w „Festiwal Małych Podróżników” potwierdzili m.in.:
  •     Jakub Porada z pochodzenia Kielczanin, prezenter, podróżnik i autor książek z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ekonomicznego podróżowania,
  •     Beata Sadowska, dziennikarka, prezenterka, podróżniczka, autorka najnowszej książki o podróżach z dziećmi,
  •     Krzysztof Starnawski, sportowiec ekstremalny, speleolog, taternik, ratownik TOPR,
  •     Julka Cymbaluk, zwyciężczyni II edycji Master Chef Junior, która poprowadzi warsztaty kulinarne o kuchni z różnych stron świata,
  •     oraz blogerzy: Our Little Adventures i Globtroterek.
Wstęp na Festiwal będzie bezpłatny. Wszelkich informacji można uzyskać pod
nr tel.: 41 36 76 677 i 41 36 76 643 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydarzenie to jest – z jednej strony - kolejną inicjatywą integrującą podmioty turystyczne w ramach projektu „Kielce – Raj dla dzieci”. Z drugiej strony – poprzez ogólnopolską kampanię promocyjną stanowić będzie kolejny etap budowania wizerunku Kielc i regionu w obszarze turystyki rodzinnej.
Źródło: www.swietokrzyskie.travel
Geopark Kielce - Centrum Geoedukacji
Daleszycka 21
25-202 Kielce
Image

Drukuj   E-mail