Niemczówka ponownie otwarta od 1 lutego 2021 r. Na Zamku w Chęcinach otwarte baszty i skarbiec!

Zabytkowa Kamienica „Niemczówka” oraz atrakcje na Zamku Królewskim w Chęcinach dostępne do zwiedzania już od poniedziałku!

Już w najbliższy poniedziałek 1 lutego, po niemal trzymiesięcznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną, drzwi naszej Zabytkowej Kamienicy „Niemczówka” zostaną ponownie otwarte dla zwiedzających.

Mamy także wspaniałą informację dla pasjonatów Zamku Królewskiego. Choć mógł być on uczęszczany przez turystów w minionych tygodniach, baszty widokowe i skarbiec pozostawały zamknięte. Od 1 lutego amatorzy pięknych widoków z wysokich tarasów oraz chętni zobaczyć zawartość skarbca zamkowego, będą mogli ponownie skorzystać z pełnej oferty Zamku Królewskiego w Chęcinach.

Oczywiście, ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne, zwiedzanie zarówno Zamku Królewskiego, jak i kamienicy „Niemczówka”, będzie odbywało się zgodnie z zachowaniem wszystkich przepisów prawnych.

Bardzo cieszymy się, że nasze wspaniałe obiekty, pełne ducha historii, ponownie będą odwiedzane przez turystów, na których z niecierpliwością czekamy.

Serdecznie zapraszamy!

Drukuj   E-mail