Image is not available
Slider
Image

"DOM ZAIEZDNY" - Gospodarstwo Agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Dom Zaiezdny" dysponuje ogrodem, w którym Goście mogą skorzystać z mebli ogrodowych, sprzętu do grillowania, przestrzeni dla osób palących. Udogodnienia dla dzieci to: plac zabaw, krzesełko do karmienia czy też łóżeczko turystyczne. Obiekt ma parking na posesji, a w bezpośrednim sąsiedztwie parking publiczny. Dodatkowo Goście mogą skorzystać z  przechowalni bagażu, suszarni ubrań, żelazka, deski do prasowania oraz bezpłatnego dostępu do Internetu (wi-fi). Właściciel umożliwia kontakt ze sobą przez całą dobę. Udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych jest lokalizacja apartamentu na parterze.

Apartament składa się z dwóch pokoi (sypialnia i salon), łazienki, kuchni i dodatkowej toalety. W salonie są książki. W budynku obowiązuje zakaz palenia. W łazience są prysznic, mydło w płynie, ręczniki oraz suszarka do włosów. Każdy Gość otrzymuje butelkę wody.

W apartamencie są czujniki dymu.

Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę, lodówkę i podstawowe przybory kuchenne. Dodatkowo na Gości czeka także kawa i herbata.

Co wyróżnia Gospodarstwo agroturystyczne "Dom Zaiezdny" według właściciela?
- "Dom Zaiezdny dysponuje apartamentem dwupokojowym z kuchnią, łazienką i dodatkową toaletą o łącznym metrażu 75 m2. Dodatkowo w okresie od maja do września udostępniona jest tylko do użytku Gości część ogrodu. Całość znajduje się w zabytkowej kamienicy Domu Zaiezdnego z 1826 r. Przestrzeń i komfort są głównymi atutami Domu Zaiezdnego. Sama nazwa ma swoją genezę w dawnej funkcji obiektu, którą upamiętnia zabytkowa tablica na froncie budynku."
 

Gmina Chęciny

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Zamek Królewski w Chęcinach

Niemczówka

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach