Image is not available
Slider
Image

Gościniec "Pod Trzema Basztami"

ul. Stanisława Branickiego 32
26-060 Chęciny
kom. +48 665-150-944      
fax. +48 41 315-11-77
www.podtrzemabasztami.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Image
Gościniec zaprasza do eleganckich pokoi gdzie znajdą Państwo chwilę spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Do dyspozycji mamy 26 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym (kabiny przysznicowe). Gościniec usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy w niewielkiej odległości od Kielc. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i spotkania biznesowe. Hotel został otwarty w marcu 2013r. Mamy również w swojej ofercie pokój dostosowany dla osób niepełnosprawnych z wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami. Od początku swojego istnienia dbamy o jakość naszych usług, o czym mogą świadczyć powracający do nas Goście. Cały teren jest monitorowany, ogrodzony i chroniony 24/h z bezpłatnym parkingiem. Gościniec "Pod Trzema Basztami".
Dla Gości hotelowych oferujemy pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje) w Restauracji Gościńca. W menu znajdziecie Państwo zarówno obiady domowe, jak i specjały kuchni świętokrzyskiej.
Gmina Chęciny

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Zamek Królewski w Chęcinach

Niemczówka

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach