Image is not available
Slider
Image

Hotel&Restauracja "Da Vinci"

Hotel Da Vinci

 

Hotel Da Vinci w Podzamcze to miejsce wyjątkowe, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, niby na uboczu, a jednak w Centrum. Droga krajowa nr 7 już nas omija - a zatem nie każdy do nas zjedzie, ale Ci co zawitają nie pożałują. W naszych progach można zatrzymać się na nocleg w przytulnym hotelu ***, zjeść smaczne i estetycznie podane dania kuchni polskiej z delikatnym akcentem kuchni śródziemnomorskiej, a to z uwagi na fakt, że Centrum Nauki, Hotel oraz Restauracja noszą nazwę Da Vinci.

Baza noclegowa znajduje się w zabytkowym spichlerzu - pokoje są bardzo przytulne. Hotel Da Vinci *** może pomieścić do 50 osób w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Między hotelem a Centrum Nauki znajduje się urocza fontanna. Z hotelu ale i z restauracji rozpościera się przepiękny widok na zamek królewski w Chęcinach, który nocą jest podświetlony Alejki między hotelem, restauracją, a parkingiem są także oświetlone, co dodaje temu miejscu uroku.

 

Udogodnienia:

– wszystkie pokoje mają indywidualną łazienkę z prysznicem, umywalka, lustro, suszarka do włosów, mydłem do rąk i żelem pod prysznic;

– w każdym pokoju znajduje się łóżko z szafką nocną i lampką, biurko do pracy z lampką, telewizor z płaskim ekranem, krzesło, zestaw ręczników, telefon, czajnik, kubki, herbata, cukier, woda mineralna.

W łazienkach znajduje się suszarka, mydło, żel pod prysznic.

W kompleksie znajduje się także Centrum Nauki Da Vinci z wystawą o człowieku i bawialnią dla najmłodszych pociech. W samum Centrum w trakcie zwiedzania można napić się aromatycznej włoskiej kawy i zjeść lody, ciasto lub inną słodycz. Wychodząc z Centrum Nauki nożna odpocząć w parku z placem zabaw i siłownią zewnętrzną.

Oferta dla biznesu: aula na 246 osób w Centrum Nauki, 3 sale konferencyjno - szkoleniowe w Dworze Starosty Bidzińskiego: na 100, 40 i 30 osób z pełną infrastrukturą.

Mieścimy się zaledwie kilkanaście kilometrów od Kielc, w sąsiedztwie mamy miasto królewskie Chęciny, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, Jaskinię Raj, prężnie rozwijającą się gminę Sitkówkę Nowiny, gdzie powstał basem letni, amatorów aktywnego wypoczynku zapraszamy do Wolicy na spływy kajakowe po rzece Nidzie, zaś w Siedlcach do średniowiecznego grodu.

 

Hotel Da Vinci

Podzamcze 45

26 - 060 Chęciny

www.davinci.travel.pl

tel. 607 570 902

Gmina Chęciny

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Zamek Królewski w Chęcinach

Niemczówka

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach