Image is not available
Slider
Image

„Relax” - Gospodarstwo Agroturystyczne

O nas
Witamy Was na stronie nowo otwartego Gospodarstwa Agroturystycznego „Relax” w Podzamczu gm. Chęciny. Nasza agroturystyka położona jest u podnóża średniowiecznego Zamku Królewskiego w Chęcinach. Otaczająca nas przyroda, bliskość lasu i cisza sprawia, iż każdego poranka wstajemy gotowi do działania. Nabieramy sił do poznawania pięknych zakątków gminy Chęciny, jak i całego województwa świętokrzyskiego.
Baza noclegowa


Do dyspozycji Państwa udostępniamy:

18 miejsc noclegowych w pokojach od dwuosobowych do sześcioosobowych z prywatnymi łazienkami kuchnię w pełni wyposażoną w sprzęt agd (ekspress do kaw, lodówka, zmywarka, naczynia, kuchnia indukcyjna, czajniki, pralka),miejsce na organizację ognisk (kilka stanowisk, dwie altany w budowie). Oferujemy również Państwu ogrodzone pole namiotowe oraz miejsce dla przyczep kempingowych i kamperów (prysznice i toalety w budowie).
Rodzinna atmosfera

Przyjmując naszych Gości stawiamy przede wszystkim na otwartość i rodzinną atmosferę. Poprzez indywidualne podejście do każdego z Państwa chcemy sprawić, abyście czuli się przyjemnie i powracali do nas. Dzięki współpracy z lokalnymi przewodnikami, firmami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezapomniane przeżycia.
Atrakcje w pobliżu

Średniowieczny Zamek w Chęcinach -  królewski z przełomu XIII i XIV wieku
Jaskinia Raj - Centrum Neandertalczyka
Skansen Tokarnia - polskie muzeum etnograficzne
Centrum Nauki Leonardo Da Vinci  - Centrum nauki z interaktywnymi wystawami, warsztatami dla dzieci i ekspozycją zewnętrzną w ogrodzie.
Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej - Rezerwat Rzepka
Muzealna Izba Górnictwa Kruszcowego w Miedziance
Gmina Chęciny

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Zamek Królewski w Chęcinach

Niemczówka

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach