Image is not available
Slider
Image

Pole namiotowe Pod Zamkiem

Szukasz noclegu w Chęcinach? Zapraszamy na pole namiotowe POD ZAMKIEM.

Nasze pole namiotowe znajdują się tylko 150 metrów od zamku królewskiego w Chęcinach, który jest jedną z najbardziej znanych i odwiedzanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich i województwa świętokrzyskiego. Zamek śmiało można turystycznym symbolem regionu.

Wzdłuż pola namiotowego POD ZAMKIEM przebiega żółty szlak turystyczny Chęciny-Wierna Rzeka (20 km). Przez Chęciny przebiega również czerwony szlak turystyczny Kielce-Chęciny (20 km) i niebieski szlak turystyczny Chęciny-Łagów (69 km). Kilka obiektów w Chęcinach i najbliższej okolicy znajduje się także na trasie Świętokrzyskiego Szlaku Archeo-Geologicznego.
Do Państwa dyspozycji jest pole namiotowe – kemping, camping z pełnym węzłem sanitarnych (toaleta, prysznic), z możliwością podłączenia do prądu, miejscem na grilla, ognisko, zabawę i grę w piłkę. Na nasz kemping – camping zapraszamy także turystów zmotoryzowanych z przyczepami kempingowymi i podróżujących kamperami. Chętnie podpowiemy co zwiedzić w najbliższej okolicy, a także polecimy przewodnika świętokrzyskiego, który oprowadzi Was po zamku, miasteczku i regionie. W sklepiku można kupić regionalne pamiątki, mapy i przewodniki, a także działa mała gastronomia.

Nasze pole namiotowe to tanie noclegi w Chęcinach i w Górach Świętokrzyskich.

Serdecznie zapraszamy!!!
Gmina Chęciny

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Zamek Królewski w Chęcinach

Niemczówka

Geopark Świętokrzyski